Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Йорданка Колева Йорданова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 2014-02-05 Комисия по здравеопазването член
2013-07-12 Комисия по правата на човека и жалбите на гражданите член
2014-02-05 Комисия по труда и социалната политика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Китай член
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-10-17 Група за приятелство България - САЩ член
2013-10-17 Група за приятелство България - Холандия зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Франция член
2013-10-17 Група за приятелство България - Куба член
Зададени въпроси
  • промяна в Правилника за прилагане на Закона за социално подпомагане
  • достъп на пациентите от област Варна до спешна и неотложна помощ
  • промяна в Правилника за прилагане на Закона за социално подпомагане
  • промяна в Правилника за прилагане на Закона за социално подпомагане
  • достъп на пациентите от област Варна до спешна и неотложна помощ
  • промяна в Правилника за прилагане на Закона за социално подпомагане
  • достъп на пациентите от област Варна до спешна и неотложна помощ
  • промяна в Правилника за прилагане на Закона за социално подпомагане
  • достъп на пациентите от област Варна до спешна и неотложна помощ
  • подобряване условията на труд на социалните работници в област Варна, както и увеличаване на техните трудови възнаграждения

Снимка

1583

Лични данни

дата на раждане 1972-07-07
място на раждане Варна, България
професия социален мениджър
езици английски, руски
семейно положение омъжена
имейл yordanka.yordanova@parliament.bg
уебсайт