Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Красимир Неделчев Стефанов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 2014-02-17 ПП ГЕРБ член
2014-02-17 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-09-11 2014-03-06 Комисия по бюджет и финанси член
2013-09-11 2014-03-06 Комисия за борба с корупцията и конфликт на интереси член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Германия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Великобритания член
2013-10-17 Група за приятелство България - САЩ член
2013-10-17 Група за приятелство България - Холандия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Франция член
Зададени въпроси
  • възникнал инцидент в края на месец ноември в Дома за временно настаняване на чужденци, гр. Любимец и изнесени твърдения от страна на Посланик на Алжир в България пред медии за превишаване на полицейски правомощия от служители на МВР срещу чужденци от алжирски произход

Снимка

1597

Лични данни

дата на раждане 1971-04-29
място на раждане София, България
професия икономист
езици английски
семейно положение разведен
имейл krasimir.stefanov@parliament.bg
уебсайт