Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Красимир Христов Янков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия по енергетика член
2013-06-19 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред зам.-председател
Няма временни комисии
Парламентарни подкомисии
От До Име позиция
2013-11-22 Постоянно действаща подкомисия за наблюдение на дейността на ДКЕВР към Комисия по енергетика председател
Делегации
От До Име позиция
2013-08-01 Делегация в Парламентарната асамблея на Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа заместващ член
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-10-17 Група за приятелство България - САЩ член
2013-11-05 Група за приятелство България - Беларус член
Зададени въпроси
  • защита на публични финансови интереси, спазване на нормативни актове и бюджетната дисциплина
  • защита на публични финансови интереси, спазване на нормативни актове и бюджетната дисциплина
  • защита на публични финансови интереси, спазване на нормативни актове и бюджетната дисциплина

Снимка

1604

Лични данни

дата на раждане 1974-12-11
място на раждане Стара Загора, България
професия икономист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл krasimir.yankov@parliament.bg
уебсайт