Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Мариана Господинова Тотева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия по енергетика член
2013-06-19 Комисия по правни въпроси член
Временни комисии
От До Име позиция
2013-06-20 2013-10-17 Временна комисия за изработване на проект на нов Изборен кодекс член
2013-10-31 2014-03-10 Временна анкетна комисия за проверка и установяване на всички случаи на грубо партизирано кадруване в държавната администрация и в други държавни структури и предприятия, извършено в периода август 2009 - март 2013 г. член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2013-08-01 Делегация в Парламентарната асамблея на Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа заместващ член
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Бразилия зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Естония зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Китай член
2013-10-17 Група за приятелство България - Норвегия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-10-17 Група за приятелство България - САЩ член
2013-10-17 Група за приятелство България - Чили член
2013-10-17 Група за приятелство България - Финландия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Куба член
Зададени въпроси
  • жп гара Николаево
  • жп гара Николаево
  • жп гара Николаево

Снимка

1611

Лични данни

дата на раждане 1976-07-26
място на раждане Раднево, България
професия юрист
езици английски
семейно положение неомъжена
имейл mariana.toteva@parliament.bg
уебсайт