Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Любомир Ангелов Петков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 2013-09-05 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 2013-09-05 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 2013-09-05 Комисия за борба с корупцията и конфликт на интереси член
2013-06-19 2013-09-05 Комисия по европейските въпроси и контрол на европейските фондове член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

1614

Лични данни

дата на раждане 1976-09-06
място на раждане Плевен, България
професия журналист
езици английски, немски
семейно положение женен
имейл lyubomir.petkov@parliament.bg
уебсайт